spalacze tłuszczu

Spal tkankę tłuszczową z Oimp Thermo Speed Extreme Mega Caps!

Zapewnię niejedna osoba myślała o tym jaki jest najlepszy sposób na spalenie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Oczywiście każdy doskonale wie, iż podstawą jest zawsze dieta, gdyż bez odpowiedniej diety nie ma żadnego sposobu na to, aby w jakikolwiek sposób można było schudnąć. Oczywiście wiele firm może twierdzić, iż jest inaczej, jednak miejcie tę świadomość, iż dieta zawsze jest kwestią podstawową i wręcz kluczową, dlatego jeżeli zależy wam na odchudzaniu się to nie można o tym pod żadnym względem zapominać. Dlatego też Olimp Thermo Speed Extreme Mega Caps jest preparatem dla wszystkich osób, którym zależy na radykalnym pozbyciu się tkanki tłuszczowej, wypalając wszystko to co jeszcze tam zalega.

Jest to naprawdę bardzo innowacyjny preparat ,a to z tego względu, iż składa się on z mnóstwo aktywnych składników pokarmowych, które przyczyniają się do wspomagania procesu zwanego termogenezę. Można tam znaleźć ekstrakty z tyrozyny, guarany, zielonej herbaty oraz kofeiny. Jeśli zaś chodzi o wyciąg z gorzkiej pomarańczy, który tam się znajduje to daje on możliwość pozbycia się tłuszczu zapasowego, dlatego też dzięki temu preparatowi o wiele lepiej rozwija się sucha masa mięśniowa.

Sama termogeneza jest procesem, który w bardzo dużym stopniu aktywizuje organizm i wszelkie funkcje od niego zależne. Dlatego tez nic dziwnego, iż w takim momencie tkanka mięśniowa posiada doskonałe środowisko do tego, aby mogła się rozwijać, więc nie ma czemu się dziwić, iż w głównej mierze Olimp Thermo Speed Extreme Mega Caps jest w większości stosowany przez tych sportowców, którym zależy na dobrej sylwetce, w której to wymagane są odpowiednie limity wagowej. Dodatkowo jest to również środek wręcz idealny, który jest w stanie doprowadzić do wspomagania procesu odchudzania wśród wszystkich ludzi, którym zależy na zredukowaniu tłuszczu z rejonów, w których bardzo ciężko jest się go pozbyć, czyli jak np. uda, czy też brzuch.

Warto zauważyć, iż termogeniki cechują się tym, iż są w stanie zapewnić niezwykle silne spalanie tkanki tłuszczowej, rozpraszając przy tym energię cieplną, ze względu na intensyfikację procesu termogenezy. Dodatkowo idealnie się spisują również jako anaboliki, ponieważ są w stanie doprowadzić do wzmożonej syntezy białek, a to już prowadzi do tego, iż tkanka mięśniowa zostaje znacznie bardziej rozbudowana. Dzięki temu preparatowi można w jednej chwili eliminować tłuszcz zapasowy oraz budować suchą masę mięśniową. Ze względu na odpowiednią kompozycję, termogeniki są w stanie zagwarantować odpowiednie dopełnianie się różnego rodzaju substancji, skutkując tym, iż ostateczne forma, którą się osiągnie będzie naprawdę rewelacyjna.

Skład produktu

W skład tego produktu wchodzą naturalne substancje roślinne, które cechują się aktywnością termogeniczną, lipolityczną, anaboliczną i antykataboliczną, które razem świetnie się dopełniają, a są to:

Synefryna – Można ją znaleźć w gorzkiej skórce pomarańczy, która to ze względu na swoją budowę chemiczną jest w stanie wielu osobom skojarzyć się z adrenaliną i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż działa na bardzo zbliżonych zasadach.

Katechnica EGCG – Znajduje się w przeważnie w liściach herbaty, dzięki czemu jest w stanie zapobiec hamowaniu dezaktywacji i eliminowania adrenaliny, dlatego też doprowadza do wzmocnienia i wydłużenia termogenicznej, lipolitycznej, anabolicznej oraz antykatoalicznej działalności i to z jednej strony adrenaliny, która jest wewnątrz ustrojowa oraz tej, która jest podawana w sposób zewnętrzny pod postacią analogicznej substancji jaką jest synefyna.

Forskolina – Można ją znaleźć w korzeniach indyjskiej pokrzywy i w sposób podobny działa co adrenalina, jednak wyróżnia się tym, iż jej działanie akurat jest znacznie mocniejsze i wyselekcjonowanie, ponieważ obejmuje jedynie syntezę cAMP, która ma miejsce we wnętrzu komórek.

Kofeina – Bardzo znana wszystkim osobom substancja, którą można znaleźć w guaranie i ekstrakcie z liści herbaty. Jest ona w stanie dezaktywować adenozynę, która jest odpowiedzialna za obniżanie poziomu cAMP i dodatkowo doprowadza do tego, iż cAMP nie rozpada się w komórkach, dlatego też wzmocniona i wydłużona zostaje aktywność termogeniczna, lipolityczna, antykataboliczna i anaboliczna.

Salicyna – Można ją znaleźć chociażby w ekstrakcie kory wierzby białej, która doprowadza do tego, iż wzrost poziomu cAMP jest bardziej wzmożony, a to z tego względu, że wytwarzanie prostaglandyny ulega wstrzymaniu, a warto mieć świadomość, iż jest ona odpowiedzialna za wstrzymanie syntezy cAMP.

Piperyna – Osoby, które są zainteresowane są w stanie doszukać się jej w ekstrakcie z czarnego pieprzy, która to doprowadza do tego, iż widoczny jest ewidentny wpływ na wzrost poziomu cAMP, a to chociażby z tego względu, iż bardzo dobrze widać sposób w jaki hamowaniu ulega aktywność acetylocholiny oraz nikotynowego kwasu, które doprowadzają do obniżenia poziomu cAMP w środku komórek. Ponadto skutkuje stymulacją bezpośrednich receptorów termicznych, a to skutkuje tym, iż uruchamia się proces termoregulacyjny i następuje wzmożona emisja energii cieplnej poza organizm człowieka, skutkując tym, iż tłuszcz ulega intensywniejszemu spaleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *