Fitness Authority Whey Protein – Jaki smak najlepszy?

Odżywka białkowa firmy Fitness Authority – Whey Protein została przetestowana w dwóch smakach, czyli pierwsze do wanilia z gruszką – Vanilla & Pear, zaś drug smak to mango, czyli Mango Smoothie. Ogólnie jak się okazuje znacznie większą popularnością cieszą się batony proteinowe tejże firmy, zaś białka nie jest, aż tak dobrze znane, jednak z tego względu, iż batony posiadają naprawdę wielkie grono zwolenników to nie ma się więc czemu dziwić dlaczego później ludzie sięgają po inne produkty tejże, tak jak jest w tym przypadku, czyli po odżywkę białkową.

Na samym początku na stole znalazła się odżywka białkowa o smaku gruszki i wanilii. Od razu, gdy otworzy się takowe opakowanie można poczuć niezwykle przyjemny zapach i czuć, iż doskonale oddaje to czym jest tego typu odżywka. W zasadzie nie ma więc się czemu dziwić, że od razu może polecieć komuś ślinka po tym jak otworzy odżywkę białkową Whey Protein. Oczywistym faktem jest to, iż smak sam w sobie prezentował się rewelacyjny, po tym gdy przyrządziło się odżywkę z wodą. Co do piany i grudek to również ciężko tutaj powiedzieć, aby jakiekolwiek były tutaj zauważalne. Ciekawe jest również to, iż znacznie lepiej będzie smakowała tutaj odżywka z mlekiem, więc jeżeli zależy Wam na naprawdę fenomenalnych walorach smakowych to powinniście tego spróbować. Tylko musicie zdawać sobie sprawę z pewnej kwestii, a dokładniej z tego, że po tym jak zalejecie odżywkę mlekiem to będziecie musieli chwilę odczekać, dzięki czemu pianka będzie mogła delikatnie opaść, jednak kiedy będziecie korzystali z shakera podczas picia odżywki to w zasadzie nie powinniście odczuć żadnego dyskomfortu.

Druga przetestowana odżywka od razu po otwarciu również zaskakuje niezwykle miłym zapachem, który już od razu zachęca do tego, aby ją przygotować. Tylko, że w tym przypadku jest jeden mały problem, ponieważ w porównaniu z poprzednią odżywką tutaj czuć jednak taki chemiczny posmak, który w przypadku wanilii i gruszki nie jest wręcz dostrzegalny. Dlatego też o wiele lepszym rozwiązaniem będzie podjęcie decyzji o tym, aby przyrządzić takowy shake z mlekiem. Grudek, ani piany nie będzie jakoś specjalnie więcej, niżeli jakbyście zrobili to z wodą, jednak różnica w smaku będzie znacząca.

Co do minusów to w obu przypadkach trzeba zauważyć, iż jest tu naprawdę mała ilość cukrów, lecz smak jest naprawdę dobry, więc nie ma też co narzekać.

Sama odżywka naprawdę jest godna polecenia i każda osoba, która potrzebuje jakiegoś uzupełnienia o białko w swojej diecie może bez większego problemu sięgnąć po Fitness Authority Whey Protein. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie Vanilla & Pear, jednak może się okazać, że Mango Smoothie będzie Wam znacznie lepiej smakować, gdyż jakby nie patrzeć każdy człowiek posiada nieco odmienne kubki smakowe. Mimo wszystko odżywka jest godna polecenia, chyba że jesteście na redukcji i ograniczacie wszelkie cukry proste w swojej diecie, ale mimo wszystko i tak jest ich stosunkowo mało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *