Czy odżywka białkowa Whey Trec Nutrition powinna być przez Was zakupiona?

Firma Trec Nutrition jest w Polsce niezwykle znana, w głównej mierze za sprawą swojego marketingu w internecie i osoby Michała Karmowskiego oraz wielu innych kulturystów, którzy reklamują tę firmę. Jednym ze sztandarowych produktów tej firmy jest ich białko, a w tym tekście opisane zostanie białeczko firmy Trec Nutrition o smaku kremowym, czyli Creamy Cocktail. Warto na samym początku opisać sobie dokładnie kilka informacji, które cechują tenże produkt.

Whey Creamy Cocktail jest swoistym połączeniem jak najbardziej optymalnych proporcji pełnowartościowych protein serwatki oraz mleka, które cechują się wspaniałymi walorami smakowymi. Wypijanie tego słodkiego oraz kremowego shake’a daje możliwość uzupełnienia białek oraz aminokwasów, które są niezbędne podczas rozbudowywania i regenerowania mięśni. Odżywka białkowa od firmy Trec Nutrition jest produktem, który cechuje się niezwykłym smakiem, dlatego też bez większego problemu można uzupełnić deficyt protein, który powstaje na skutek wykonywania bardzo ciężkich treningów siłowych, czy też stosowania diety, która ma ujemny bilans kaloryczny. Osobami, które powinny korzystać z odżywki trec są w głównej mierze sportowcy oraz osoby aktywnie fizycznie, dzięki czemu można być w stanie budować czystą masę mięśniową, a przy tym doprowadzić do modelowania swojej sylwetki.

Ogólnie można zakupić odżywkę w kilku wariantach smakowych, dzięki czemu można dopatrzeć się tam również różnego rodzaju składników, które będą zależne właśnie od tego jakiego rodzaju białko zostało zakupione:

Kakao – substancja, która wzmacnia smak oraz zapach czekoladowy, czekolady z truskawką i czekoladowy z wiśnią;
Sól sodowa karboksymetylocelulozy, skrobia modyfikowana – substancje zagęszczające;
Kwas cytrynowy, kwas jabłkowy – regulatory kwasowości w smaku truskawkowym;
Fruktoza, sukraloza, sacharynian sodu, cyklaminian sodu – substancje słodzące;
Czerwień koszenilowa – barwnik dla smaku truskawki;
Beta karoten – barwnik smaku wanilii i śmietanki.

Podczas stosowania w zasadzie każdej odżywki trzeba mieć na uwadze to, iż nie powinno się przekraczać pod żadnym pozorem porcji, która jest zalecana do spożycia na dzień. Dodatkowo pamiętajcie, aby nie stosować tego jako swoistego zamiennika w swojej diecie.

Walory smakowe

Jeśli chodzi o kwestie tego typu, czyli smak oraz konsystencja to tutaj prezentują się one naprawdę świetnie. W tym przypadku testowi uległa odżywka o smaku wiśniowo czekoladowym, jednak cechuje się ona dużą słodkością co nie każdej osobie może się spodobać, jednak jest masa zwolenników takiego właśnie smaku. Co do samej konsystencji to jest ona naprawdę fenomenalne, ponieważ gdy białko się rozmiesza to nie będzie można dopatrzyć się żadnych grudek i tak samo jest z pianą, jej wręcz nie ma. Jedynym minusem w tym przypadku może się okazać cena, jednak za dobą jakość niestety, ale trzeba również odpowiednio dużo płacić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *